sobota, 6 kwietnia 2013

Galaxy on fire 2 (Android/iOS/PC)
Dla gracza 30+ czas na granie na swoim PC bywa ograniczony. Natomiast czas na dojazdy do pracy aż się prosi o zagospodarowanie. Niestety na komórkach ciągle trudno o wartościowe tytuły. Jednym z wyjątków jest właśnie Galaxy on fire 2.
Gra jest arcadowym shooterem z otwartym światem. Przypomina uproszczoną wersje Freelancera.. Oprócz podążania za główna fabułą (mało wyrafinowana niestety), można wypełniać różnorakie misje, handlować czy wydobywać minerały z asteroidów (bardzo fajna mini gra). Zarobione pieniądze wydaje się na lepsze statki i ekwipunek, zarówno jednych jak i drugich jest pod dostatkiem. Chęć ulepszania statków bardzo dobrze napędza rozgrywkę. Grafikę ma całkiem przyjemną, a sterowanie przy pomocy akcelerometra zamienia komórkę w całkiem dobry kontroler do latania statkiem kosmicznym i daje dużo zabawy z kosmicznych potyczek. Gra cieszy i chociaż zapisywać stan gry można tylko w stacjach jest dobrze zaprojektowana do krótkich posiedzeń. Jest dość prosta więc lepiej zacząć na wyższych poziomach trudności by się nie nudzić i nie przejść jej za szybko.
Co ciekawe gra doczekała się wersji na PC, ale nie miałem okazji jej wypróbować. Wolę raczej przy najbliższej okazji odpalić ją jeszcze raz na wyższym poziomie trudności.

Jeśli cierpisz na głód gier i masz czas w podróży do wykorzystania kosmicznych warto sprawdzić tą grę.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz